Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı 

Öz Muratum nakliyat olarak hizmet hayatımıza başlamış olduğumuz andan itibaren bu güne kadar müşterilerimize kaliteli ve bir o kadar da güvenilir bir şekilde hizmet sunmaktayız. Deneyim sahibi olan çalışanlarımız ile her zaman bizi tercih eden müşterilere kaliteli, güvenilir ve bütçe ekonomisini zorlamayacak şekilde Ankara ofis taşımacılığı hizmetini vermekteyiz. Her eşyanızı ayrı olarak paketliyor bu şekilde yerleşme konusunda sıkıntı yaşanmasının da önüne geçiyoruz. Ankara içinde bütün ilçeler arasında ofis taşıma işlerinizi yapıyor ayrıca gerektiğinde şehirler arası nakliyat hizmetimizden yararlanmanızı sağlıyoruz. 

Ofis taşıma 

Taşınma öncesi mutlaka ücretsiz ekspertiz hizmeti ile taşınacak büro eşyasının tespiti yapılır. Taşıma işlemine geçmeden gerekli bütün ambalajlama işlemi sonlandırılır. Ekspertiz raporuna göre uygun araç ve taşınma malzemeleri belirlenir. Evraklarda taşınma esnasında herhangi bir karışıklık oluşmaması için gerekli paketleme işlemi yapılır. Firmamız Ankara’nın neresinde olursanız olun ücretsiz ekspertiz göndererek nakliyat gününde doğabilecek tüm sorunları ortadan kaldırıyor. 

Öncelikle taşınacak yere gelip eşyalarınızı eksperlerimiz ile inceliyor ve bir fiyat çıkartıyoruz daha sonra anlaşma sağlanırsa müşteri ile bir sözleşme yaparak işe koyuluyoruz. Ekspertizin yapılmasının sebebi fiyat belirlemek, taşınacak mallara uygun araç temin etmek ve taşıma işini gerçekleştirecek eleman sayısını belirlemektir. 

Ofis Taşımacılığı  Kalitenin Önemi 

Ankara Ofis taşımacılığı hizmeti eksiksiz ve hatasız bir şekilde yerine getirilmesi gereken bir hizmet çeşididir. Ofis taşıma işleminde hiçbir zaman sıkıntı ve problem yaşatmayacak kalite sahibi olan bir firma ile çalışmanız kaliteli hizmet açısından önemlidir. Firmamız bu konuda oldukça kaliteli ve güvenilir bir hizmeti en kısa zaman dilimi içerisinde siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.Yapmanız gereken şey firmamız ile iletişim haline geçmek ve taşınma gerçekleştirilecek olan günü belirginleştirmektir. Böylelikle taşınması gereken eşyalarınız kolay bir şekilde ve güven içerisinde taşınacaktır. 

Kurumsal Ofis Taşımacılık Fiyatları 

Kurumsal ofis taşımacılığı hizmetinde firmamız olarak müşterilerimize her zaman en uygun ve bütçe ekonomisini zorlamayacak olan fiyatları belirlemiş durumdayız. Fiyatlar taşınması gereken eşyalarınızın niteliğine ve yolun uzaklık değerine göre değişim göstermektedir. Bu nedenle biz her türlü alternatif seçeneği sunmaktayız. Bizim işimiz her zaman müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır. Ayrıca yapacağımız taşımacılık işleminden memnun kalan müşterilerimize her zaman bizi tercih edecekleri şekilde kalite standartlarına uygun bir şekilde hizmet sunmaktayız.Bizi tercih eden müşterilerimizin bizi çevresindeki başka kişilere tercih etme olasılığı da oldukça yüksektir. Böylelikle daha geniş yelpazeye sahip müşteri sayısına ulaşarak daha fazla kişiye daha fazla kaliteli hizmet sunma olanağına sahip olmuş oluyoruz.Bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz 

×

Hello!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize ozmuratumnakliyat@gmail.com adresine e-posta gönderin.

× Bizimle İletişime Geç.