Hizmetlerimiz

evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat firması olarak evini taşıması gereken müşterilerimize, hizmetin en hızlı ve disiplinli bir şekilde sonuçlanmasını sağlamak için nakliyat hizmeti vermekteyiz. Ankara şehrinde hizmet veriyor ve bütün ilçelerinde evden eve nakliyat konusunda hizmet vermekteyiz.

Öz Muratum nakliyat olarak hizmet hayatımıza başlamış olduğumuz andan itibaren bu güne kadar müşterilerimize kaliteli ve bir o kadar da güvenilir bir şekilde hizmet sunmaktayız. Deneyim sahibi olan çalışanlarımız ile her zaman bizi tercih eden müşterilere kaliteli, güvenilir ve bütçe ekonomisini zorlamayacak şekilde ofis taşımacılığı hizmetini vermekteyiz

Ankara asansörlü nakliyat sisteminin eşya taşıma işinde en iyi sistem olduğu herkes tarafından bilinir. Misyon ve vizyonlarımız çerçevesinde ilerleyen, teknolojiyi bir adım önde götüren nakliyat firması olarak müşterilerimize deneyim ve güveni bir arada buluşturmaya devam etmekteyiz. 

depolama hizmeti

Kaliteli bir eşya depolama hizmeti ve profesyonel bir yardım almak mı istiyorsunuz? O zaman Öz Muratum evden eve nakliyat firması tam sizlere göre.İyi bir eşya depolama firması vizyon ve misyonları çerçevesinde ilk önce değerli müşterimize güven vermeli, sonrasında ekonomik fiyat alternatifleri sunarak kaliteli bir hizmet vermelidir. 

şehirler arası nakliyat

İnsanlar özel durumlarından dolayı evlerini ya da ofislerini şehirler arası olarak taşımaları gerekebilmektedir. Bu durumda ise yeni bir şehirde yaşamaya başlayacak olmanın verdiği hüzün ya da mutluluğun yanında bir de eşyaların nasıl taşınacağı konusu bir endişe yaratmaktadır.

eşya paketleme

Evden eve taşımacılıkta güvenlik önemli bir husustur. Bunun içinde sürecin doğru bir şekilde planlanması ve oluşturulması gerekir. Güvenlik ve de riskten uzaklaşmak denildiğinde ise paketleme ve ambalajlama gelir. Çünkü doğru yapılan bir paketleme sayesinde eşyanın dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşın koruma altına alınması sağlanır.

×

Hello!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize ozmuratumnakliyat@gmail.com adresine e-posta gönderin.

× Bizimle İletişime Geç.