Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Öz Muratum Nakliyat 1999 yılında kurulmuş köklü bir Ankara Nakliyat firmasıdır. Ankara ve tüm semtlerinde hizmet veren firmamız Ankara Evden Eve Nakliyat ve Kurumsal Nakliyat firmamız  kaliteli hizmeti  uygun ücretlerle sunmayı kendisine görev edinmiştir.Siz değerli müşterilerimize her geçen gün büyüyerek ve gelişerek hizmet vermektedir. Her zaman daha ilerisini hedefleyerek, hızla gelişen teknolojiye ayak uydurarak amaçlarımıza ulaşmaktayız.
Ankara Evden Eve Nakliyat ve Kurumsal Nakliyat denilince akla ilk gelen en iyi nakliye firmaları arasında olmaktan onur ve gurur duyuyoruz.Öz Muratum nakliyatın öncülüğünü yapmış olduğu asansörlü nakliyat hizmeti de eşya güvenliğinin bir parçasıdır. Aynı zamanda gerçekleştirdiği sigortalı nakliyat ile de müşterilerinin eşyalarını güvence altına alan ilk firmalardan biridir. 

Yerinde ücretsiz ekspertiz servisimiz gelip eşyalarınızı incelikten sonra eşyalarınızı sigortalayıp, hesaplama yaptığı işlemleri fizibilite raporuna geçirerek istediğiniz tarihte kapınızda gelişmiş araçlarımızla eşyalarınızı taşıyoruz. Karşılıklı tarafların güvencesini kapsayan sözleşme yapılarak iki tarafında memnuniyetini sağlıyoruz. 

Sigortalanan eşyalarınıza her hangi bir çizik, kırılma, zarar görmesi halinde sorumlu birimler olarak sigortalanan eşyalarınızı yerine koyarak, hatamızı telafi etmekteyiz.Ankara nakliyat oldukça geniş ve en fazla hizmet veren sektördür. 

Ankara da Evden Eve Nakliyat sektöründe nakliye alanında aranan en önemli husus tecrübedir.Öz Muratum Nakliyat müşterilerinin evlerini taşımakta alanında tecrübe sahibi elemanları ile ulaşan nakliyat en önemli hususunu gönül rahatlığıyla size ispatlamaktadır. Ankara ve tüm semtlerine hizmet veren evden eve nakliye firmamızın elemanları 20 yıllık uzmanlığa sahiptir. Ayrıca alanında tecrübeli , profesyonel , dikkatli , titiz ve kaliteli kadromuz sizlerin hizmetindedir. 

Misyonumuz 

Öz Muratum Nakliyat olarak hayatınızı kolaylaştırmak verimliliği artırmak amacı ile ihtiyaç duyulan konularda sizlere yardımcı olmak.Hedeflerimiz arasında yer alan %100 müşteri memnuniyeti konusunda insan kaynağı çalışmalarımızı programlamak, alanında profesyonel eleman temin etmek ve yetiştirmek suretiyle geniş bir hizmet ağına sahip olmak. 

Vizyonumuz 

Ankara ili içerisinde geniş bir hizmet ağına sahip olmakla beraber sunduğumuz hizmetlerde standart kaliteyi yakalamak, bu kalitenin ölçülebilirliğini direkt olarak müşteri memnuniyeti ile sağlamak ve en önemlisi maddi kazancın ötesinde güven kazanmaktır. 

  • KALİTE
  • ZAMANINDA TESLİMAT
  • ÜCRETSİZ EKSPERTİZ
  • UYGUN FİYAT
  • MUTLU MÜŞTERİ

EVDEN EVE NAKLİYAT

ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

OFİS TAŞIMACILIĞI

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

DEPOLAMA HİZMETİ

PAKETLEME

×

Hello!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize ozmuratumnakliyat@gmail.com adresine e-posta gönderin.

× Bizimle İletişime Geç.