Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat 

Evden Eve Nakliyat firması olarak evini taşıması gereken müşterilerimize, hizmetin en hızlı ve disiplinli bir şekilde sonuçlanmasını sağlamak için nakliyat hizmeti vermekteyiz. Ankara şehrinde hizmet veriyor ve bütün ilçelerinde evden eve nakliyat konusunda hizmet almak isteyen kişilerin yüksek kalite de hizmet almalarını sağlıyoruz. 

Ankara’nın bütün ilçelerine olduğu gibi şehirler arası nakliyat hizmetimiz ile ülkemizin bütün il ve ilçelerine sıkıntı yaşamayacakları bir taşınma olayını onlar için gerçekleştiriyoruz. Planlı bir taşınmanın gerekli olduğunu düşünüyor bunun için size uygun bir taşınma planı yapıyor ve her adımını dikkatle uyguluyoruz. Ankara nakliyat olarak müşterilerimizin eşyalarının güvenle taşınması için kullandığımız modern yöntemler ve araçlar ile öne çıkmaktayız. Evden Eve taşıma sektöründe nakliye alanında aranan en önemli husus tecrübedir.

Ankara  Nakliyat alanında uzmanlaşmış olan firmamız Ankara Öz Muratum Nakliyat 1999 yılından bu yana 20 senedir siz değerli Ankara sakinlerine hizmet vermekteyiz. Uzun yıllardır nakliye sektöründe faaliyet gösteren firmamız en iyi nakliye firması olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Asla ilerlediği yoldan sapmayan amacının müşteri memnuniyeti olduğunu her daim Ankara evden eve taşımacılık da müşterilerine ispatlayan evden eve nakliyat şirketi olmaktan gurur duyuyoruz. 

Öz Muratum Nakliyat müşterilerinin evlerini taşımakta alanında tecrübe sahibi elemanları ile evden eve taşıma’nın en önemli hususunu gönül rahatlığıyla size ispatlamaktadır. Ankara ve tüm semtlerine hizmet veren evden eve nakliye firmamızın elemanları 20 yıllık uzmanlığa sahiptir. Ayrıca alanında tecrübeli , profesyonel , dikkatli , titiz ve kaliteli kadromuz sizlerin hizmetindedir. 

Evden Eve Nakliyat Önemi

Evden eve taşımacılıkofis ve büro taşımacılığı olsun tüm taşınma süreçlerinin sigortalı olarak yürütülmesi kimsenin mağdur olmaması için büyük önem taşıyor.Gün geçtikçe sigortanın önemi daha da artıyor. Özellikle pahalı cihazlar ya da makinelerin bulunduğu bu tarz taşımacılık işlemlerinde sigorta büyük bir güvence haline geliyor.

Öz Muratum Nakliyat, taşınma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı eşyalarınızın tam değerinde sigortalanmasına, herhangi bir hasar ya da kayıp halinde maddi ve manevi kayıplarınızın karşılanmasını sağlamaya özel önem veriyor. Böylelikle kimsenin aklı yolda kalmıyor, kafalarda hiçbir soru işareti kalmadan taşınma süreci büyük bir keyifle tamamlanıyor. 

Eşyaların incelenmesi 

Ankara Evden eve nakliyat konusunda en önemli husus ekspertizdir.Yerinde ücretsiz ekspertiz servisimiz gelip eşyalarınızı incelikten sonra eşyalarınızı sigortalayıp, hesaplama yaptığı işlemleri fizibilite raporuna geçirerek istediğiniz tarihte kapınızda gelişmiş araçlarımızla eşyalarınızı taşıyoruz. Karşılıklı tarafların güvencesini kapsayan sözleşme yapılarak iki tarafında memnuniyetini sağlıyoruz. 

Eşya Sigortası 

Ankara Evden Eve Nakliyat da sigortalanan eşyalarınıza her hangi bir çizik, kırılma, zarar görmesi halinde sorumlu birimler olarak sigortalanan eşyalarınızı yerine koyarak, hatamızı telafi etmekteyiz. 

Taşınma zamanı geldiğinde personeller ile birlikte evinizin önüne aracımız gelir.Evden eve nakliye bünyesindeki personellerimizin ilk başta evinizde bulunan mobilya eşyaların sökme işlemini gerçekleştirir.Taşınma esnasında eşyalarınızın zarar görmemesi için dikkatli ve disiplinli bir şekilde ekibimiz çalışmaktadır.Sökme işlemi personellerimiz tarafından yapıldıktan sonra birinci kalite de olan ambalajlama malzemelerimiz ile paketlenir. 

Ambalajlamanın Evden Eve Nakliyatta Önemi 

Ev eşyaları çeşitlilik gösterdiği için taşınma sırasında zarar görmemeleri için modellerine ve boyutlarına uygun olarak koruma altına alınmaları gerekmektedir. Ankara evden eve nakliyat olarak paketleme ve ambalajlama konusuna önem veriyor TSE standartlarına uygun kaliteli malzeme kullanıyoruz. Deneyimli takım arkadaşlarımızla eşyalarınızı güvenli bir şekilde ambalajlama işlemini gerçekleştiriyoruz.

Taşınma olayınızın hızlı ve güvenli sonuçlanması için eşyaların araçlara yüklenmesi ve yeni adrese taşınması sırasında firmamıza ait asansörleri kullanıyoruz. Asansörlü nakliyat yapmamızın diğer bir nedeni müşterilerimizin bina yöneticileri ile bina asansörünün kullanılması konusunda sıkıntı yaşamamasıdır. Taşınma sırasında eşyaların trafikte yolların bozuk olmasından ya da benzer nedenlerden dolayı zarar görmemesi için yeni model araçlarımızı kullanıyoruz ve içlerini de süngerle kaplıyoruz. 

Evden Eve Nakliyat Fiyatları 

* Personel Maliyetleri 

* Taşımacılık Mesafesi (Km) 

* Eşya Durumu 

* Asansör Durumu 

* Yakıt Giderleri 

* Köprü ve Yol Masraflar 

Diğer Hizmetlerimiz; 

Asansörlü Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat 

Ofis Taşımacılığı 

Depolama Hizmeti 

Eşya Paketleme Ve Ambalajlama 

Comments

There are 7 comments on this post.

 1. Muharrem

  05/04/2019

  Cevapla

  İşinin hakkını vererek yapan bir firmasınız çok yardımınız dokundu teşekkür ederim.

 2. Seyfi

  05/04/2019

  Cevapla

  Kaliteli bir firma taşınma konusunda çok yardımcı oldular sağolsunlar.

 3. Can

  05/04/2019

  Cevapla

  Evden eve nakliyat konusunda öncü firma gerçekten her konuda destekçiniz oluyorlar

 4. Alican

  05/04/2019

  Cevapla

  Yaptığınız hizmetten çok memnun kaldım teşekkür etmeyi borç bilirim.

 5. Esra

  05/04/2019

  Cevapla

  İnternet adresinden tanıştım Ümitköy’den Batıkent’e güvenli bir taşıma işlemi oldu teşekkür ederim.

 6. Esma

  05/04/2019

  Cevapla

  Evimi taşıttığım için çok memnunum teşekkür ederim

 7. Taci

  05/04/2019

  Cevapla

  Evden eve nakliyat işini sizlere verdiğim için çok memnun kaldım teşekkür ederim.

Leave A Comment

×

Hello!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize ozmuratumnakliyat@gmail.com adresine e-posta gönderin.

× Bizimle İletişime Geç.