Eşya Paketleme

Eşya Paketleme Ve Ambalajlama

Evden eve taşımacılıkta güvenlik önemli bir husustur. Bunun içinde sürecin doğru bir şekilde planlanması ve oluşturulması gerekir. Güvenlik ve de riskten uzaklaşmak denildiğinde ise paketleme ve ambalajlama gelir. Çünkü doğru yapılan bir paketleme sayesinde eşyanın dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşın koruma altına alınması sağlanır. Ankara Nakliyat olarak her zaman çözüm üreten bir yapıya sahip olduk bunun içinde hizmetlerimiz arasında yer alan paketleme işleminde profesyonel bir çalışma yapmaktayız. Malzemenin seçiminden tutun da nasıl kullanılacağına varıncaya kadar süreç tek bir elden takip edildiği içinde olası her türlü risk en aza indirmiş olmaktayız. 

Eşya ambalajlama ve paketleme işlemi sayesinde kırılma riski yüksek olan her türlü eşyalarınız muhafaza altına alınacaktır. Örneğin bir düşme, çarpma ve sürtünme gibi durumlarda kutu içerisindeki eşyalar hiçbir şekilde etkilenmez.Müşterilerimize hızlı, güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Nakliye Sektörü içerisinde müşterilerimize mutlak memnuniyet ve güven hissini vermekteyiz. Paketleme işlemi için evinize gelen çalışanlarımız doğru malzemeler kullanarak uygun bir şekilde paketleme gerçekleştirir. Bardak ya da cam gibi eşyaların olduğu koli balonlu naylonlarla desteklenerek tam bir koruma sağlanmış olacaktır. 

Eşya Paketleme Malzemeleri 

Öz Muratum Ankara Nakliyat, taşımacılık işlemlerine geçmeden önce verdiği paketleme ve ambalajlama hizmetlerinde karton fıçı, streç bant, koli bandı, bant, askılı elbise dolabı, karton koli ve havalı naylon gibi malzemeler kullanmaktadır. Tüm bu malzemelerin kaliteli olmasına özen gösteren Nakliyat firması, müşterisinin eşyasına, kendi eşyası gibi davranmakta ve büyük bir titizlikle çalışmaları gerçekleştirmektedir. Eşya Paketleme ve ambalajlamadan önce eğer sökme işlemi gereken eşyalar varsa onları da alanında uzman bir marangoz eşliğinde yapan firmamız, aynı zamanda bu parçaların da paketlenmesini sağlamaktadır. 

Eşya Paketlemede Nelere Dikkat Edilmelidir? 

Paketleme ve ambalajlama işlemleri büyük bir dikkat gerektirmektedir. Çünkü hangi eşyanın hangi malzeme ile kaplanması gerektiği oldukça önemli bir konudur. Eğer doğru malzemeler doğru eşyalarda kullanılmazsa, parçaların zarar görme ihtimali de oldukça yüksektir. Bunun yanı sıra eşyalar paketlenirken de numaralandırılmak da, hangi odadan alındıysa taşınılacak konuma gelindiği zaman da o odaya bırakılmaktadır. Böylece müşteri eşyaları ambalajından çıkarıp anında yerleştirmeye başlayabilmektedir. 

Paketleme işlemleri sırasında doğru malzemelerin kullanılması çok önemli demiştik. Örneğin nakliyat sırasında büyük özen gösterilmesi gereken elektronik eşyalar önce kraft kağıtlara sarılmakta, daha sonra da havalı naylonlarla desteklenmektedir. Bunun yanı sıra özellikle mutfakta bulunan kırılacak eşyalar da içerisinde köpük bulunan karton koliler yardımı ile taşınmaktadır. 

Diğer Hizmetlerimiz; 

Evden Eve Nakliyat 

Asansörlü Taşımacılık 

Şehirlerarası Nakliyat 

Ofis Taşımacılığı 

Depolama Hizmeti 

×

Hello!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize ozmuratumnakliyat@gmail.com adresine e-posta gönderin.

× Bizimle İletişime Geç.