Blog Single

11 Nis

Dikmen Nakliyat

Dikmen Evden Eve Nakliyat 

Ankara Dikmen’de  Dikmen evden eve nakliyat ihtiyaçlarını karşılayan deneyimli nakliyat firması olarak sizlere tecrübeli, güvenilir ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Eşyalarınızı hem şehir içi hem de şehirler arası taşımak için bizim için büyük bir onurdur.Hızlı ve disiplinli bir şekilde işlerinizi gerçekleştirmekte ve gerek taşınma öncesinde gerekse sonrasında sizlerle iletişim içerisinde kalıp  profesyonel taşımacılık hizmetini sizlere sunmaktadır. 

Eşyaların İncelenmesi 

Dikmen evden eve nakliyat  hizmeti öncesinde eksperti ücretsiz olarak eşyalarınızın kontrolünü gerçekleştirir ve alacağınız hizmetin şekline göre size en uygun fiyatı belirtir. Anlaşma sağlandığında dikmen taşıma ekibimiz eşyalarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde ambalajlayarak nakliye aracına yükler. Dikmen evden eve nakliyat işlemi gerçekleşirken sigorta işlemi de yapılmaktadır. Sonrasında ise eşyalarınız yeni evinizde sizin istediğiniz yere taşınacaktır. Sökülmüş eşyalarınız var ise ekibimiz içerisindeki marangozumuz eşyalarınızı tekrar monte ederek sizin isteğiniz doğrultusunda yerleştirecektir.

Nakliyat işi güvenilir,disiplinli ve tecrübe ile yapılmalıdır.Bunun için Öz Muratum Nakliyat, Dikmen ilçesinde.Dikmen nakliyat işi için bizimle iletişime geçin 

Dikmen Nakliyat
Dikmen Nakliyat

Dikmen Nakliyat Fiyatları 

Dikmen evden eve taşımacılık hizmetinde firmamız olarak müşterilerimize her zaman en uygun ve bütçe ekonomisini zorlamayacak olan fiyatları belirlemiş durumdayız. Fiyatlar taşınması gereken eşyalarınızın niteliğine ve yolun uzaklık değerine göre değişim göstermektedir. Bu nedenle biz her türlü alternatif seçeneği sunmaktayız. Bizim işimiz her zaman müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır. Ayrıca yapacağımız taşımacılık işleminden memnun kalan müşterilerimize her zaman bizi tercih edecekleri şekilde kalite standartlarına uygun bir şekilde hizmet sunmaktayız. Bizi tercih eden müşterilerimizin bizi çevresindeki başka kişilere tercih etme olasılığı da oldukça yüksektir.Bu da Dikmen evden eve Nakliyat firması olarak bizi mutlu etmektedir. 

Misyonumuz 

Öz Muratum Nakliyat olarak hayatınızı kolaylaştırmak verimliliği artırmak amacı ile ihtiyaç duyulan konularda sizlere yardımcı olmak.Hedeflerimiz arasında yer alan %100 müşteri memnuniyeti konusunda insan kaynağı çalışmalarımızı programlamak, alanında profesyonel eleman temin etmek ve yetiştirmek suretiyle geniş bir hizmet ağına sahip olmak. 

Vizyonumuz 

Ankara ili içerisinde geniş bir hizmet ağına sahip olmakla beraber sunduğumuz hizmetlerde standart kaliteyi yakalamak, bu kalitenin ölçülebilirliğini direkt olarak müşteri memnuniyeti ile sağlamak ve en önemlisi maddi kazancın ötesinde güven kazanmaktır. 

Related Posts

Comments

There are 1 comments on this post.

  1. Ankara Evden Eve Nakliyat | Ankara Nakliyat | Öz Muratum Nakliyat

    11/04/2019

    Cevapla

    […] Dikmen Nakliyat […]

Leave A Comment

×

Hello!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize ozmuratumnakliyat@gmail.com adresine e-posta gönderin.

× Bizimle İletişime Geç.