Blog Single

09 Nis

Çankaya Nakliyat

Çankaya Nakliyat 

Ankara Çankaya’nın nakliyat ihtiyaçlarını karşılayan deneyimli Ankara nakliyat firması olarak sizlere tecrübeli, güvenilir ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Eşyalarınızı hem şehir içi hem de şehirler arası taşımak için bizim için büyük bir gururdur.Hızlı ve disiplinli bir şekilde işlerinizi gerçekleştirmekte ve gerek taşınma öncesinde gerekse sonrasında müşterilerimizle iletişim içerisinde kalarak profesyonel taşımacılık hizmetini değerli müşterilerimize sunmaktayız. 

Ankara en iyi nakliyat firması olarak evini taşıması gereken vatandaşlarımıza en hızlı ve disiplinli bir şekilde sonuçlanması için Çankaya nakliyat hizmetini vermekteyiz. Ankara şehrinde hizmet veriyor ve bütün ilçelerinde evden eve nakliyat konusunda hizmet almak isteyen kişilerin yüksek kalite de hizmet almalarını sağlıyoruz. Ankara’nın bütün ilçelerine olduğu gibi şehirler arası taşımacılık hizmetimiz ile ülkemizin bütün il ve ilçelerine sıkıntı yaşamayacakları bir taşınma olayını onlar için gerçekleştiriyoruz. 

Planlı bir taşınmanın gerekli olduğunu düşünüyor bunun için size uygun bir taşınma planı yapıyor ve her adımını dikkatle uyguluyoruz Ankara nakliyat firması olarak müşterilerimizin eşyalarının güvenle taşınması için kullandığımız modern yöntemler ve araçlar ile öne çıkmaktayız.Ankara nakliyat sektöründe nakliye alanında aranan en önemli husus tecrübedir.Öz Muratum Nakliyat Çankaya nakliyat işlerini disiplinli ve dikkatli yaparak müşterilerimize gönül rahatlığıyla ispatlamaktadır.Çankaya ve diğer ilçelerimize hizmet veren Ankara nakliye firmamızın elemanları 20 yıllık uzmanlığa sahiptir. Ayrıca alanında tecrübeli , profesyonel , dikkatli , titiz ve kaliteli kadromuz sizlerin hizmetindedir. 

Eşyaların incelenmesi 

Yerinde ücretsiz ekspertiz servisimiz gelip eşyalarınızı incelikten sonra eşyalarınızı sigortalayıp, hesaplama yaptığı işlemleri fizibilite raporuna geçirerek istediğiniz tarihte kapınızda gelişmiş araçlarımızla eşyalarınızı taşıyoruz. Karşılıklı tarafların güvencesini kapsayan sözleşme yapılarak iki tarafında memnuniyetini sağlıyoruz. 

Eşya Sigortası 

Sigortalanan eşyalarınıza her hangi bir çizik, kırılma, zarar görmesi halinde sorumlu birimler olarak sigortalanan eşyalarınızı yerine koyarak, hatamızı telafi etmekteyiz. 

Related Posts

Leave A Comment

×

Hello!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize ozmuratumnakliyat@gmail.com adresine e-posta gönderin.

× Bizimle İletişime Geç.