Blog Single

11 May

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat

Öz Muratum Nakliyat Şirketi olarak Ankara evden eve nakliyat hizmetlerini ve organizasyonunu sağlamaktayız.Öz Muratum Nakliyat, taşımacılığını güven ve kalitesiyle birleştirip sizlere profesyonel nakliyat hizmeti sağlamaktadır. Yapmış olduğumuz işin farkında olup daima sektördeki diğer nakliyat firmalarına göre en iyi, deneyimli evden eve nakliyat hizmetlerini sizlere sağlayacağımızın garantisini vermekteyiz. Nakliyat işleri deneyim ve tecrübeye bağlı olarak gerçekleştiğinden dolayı evden eve nakliyat şirketimizi tercih ederek aslında hızlı, güvenli, kaliteli ve profesyonel düzeyde bir hizmet alacağınızı da belirtmek isteriz.

Evden Eve Taşımacılık
Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara Evden eve nakliyat Şirketimiz, evinizden taşınacak olan eşyalarınızı çağrınız ile evinize gelip ücretsiz inceler.Nakliyat sürecinde belirlenen gün ve zamanda eşyalarınız özenle ambalajlanır ve aynı titizlik ile yeni evinize ulaştırılır. Evden eve taşımacılık hizmetlerimiz bölgeye bağlı olarak diğer ulaşım araçlarına oranla en modern kara ulaşım araç filosu ile hızlı ve ekonomik şekilde yapılmaktadır.

Ankara Evden Eve Nakliyat
Ankara Evden Eve Nakliyat


Ankara Evden Eve Nakliyat ÜCRETSİZ EKSPERTİZ

Evden eve taşımacılık hizmeti almaya karar verdiğinizde firmamızı mesai saatleri içerisinde aramanız halinde ücretsiz olarak evinize ekspertiz göndeririz. Ekspertiz işlemindeki asıl amaç taşınma günü herhangi bir olumsuz sürpriz durum ile karşılaşılmaması ve sizlere profesyonel düzeyde hizmet sunulabilmesi için yapılmaktadır. Ekspertiz taşınacak olan eşyaların hepsini gördükten sonra tüm eşyaların listesini çıkarır ve listedeki eşya içeriğine bağlı olarak taşınma gününde kaç kişilik personel kadrosunun görev alacağını, kullanılacak olan ambalajlama malzemeleri türü ve miktarını, nakliye ekipmanlarının belirlenmesi, eşyanızın miktarıyla orantılı düzeye sahip aracın belirlenmesi gibi birçok ayrıntıyı önceden değerlendirir. Ankara evden eve nakliyat eksperi eşyalarınızın nasıl taşınacağı hakkında detaylı bilgi vermesinden sonra anlaşma olması halinde sözleşme ve sigorta kapsamında evden eve nakliyat hizmeti sunulur.

Asansörlü Evden eve nakliyat ile müşterilerimize kolay güvenilir bir hizmet sunmaktayız.Asansör ile hem hasar riski en aza indirildi hem de çalışma gücü azaltıldı. Asansörlü Nakliyat işlemi sağlayacak aracın arka kısmında bulunur. Asansör eşyaların alınacağı binanın balkonuna kadar uzanır. Evin içinde bulunan personeller paketleri evin balkonuna itina ile taşır. Daha sonra asansöre yüklenir. Bu sayede eşyalara zarar gelmeden taşınma işlemi sonlandırılır.

Sigortalı Nakliyat

Öz Muratum evden eve nakliyat firması Ankara ilinde güvenilir nakliyenin adresi olmaya devam ediyor. Siz değerli müşterilerimizin eşyaları taşınırken güvende hissetmeleri için sunduğumuz sigortalı nakliyat hizmetimiz ile sorunsuz nakliye hizmeti vermekteyiz. Ankara Ev taşıma hizmetine başlamadan sizlere verdiğimiz poliçeler sayesinde eşyanıza gelecek herhangi bir hasarda sigortalı nakliye hizmeti sayesinde mağdur olmayacaksınız.

Diğer Hizmetlerimiz

Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat 

Ofis Taşımacılığı 

Depolama Hizmeti 

Eşya Paketleme Ve Ambalajlama 

Ankara Ev Taşıma 

En Uygun Evden Eve Nakliyat 

Dikmen Nakliyat

Ankara Nakliyat Fiyatları

Related Posts

Comments

There are 2 comments on this post.

 1. Ertan

  11/05/2019

  Cevapla

  Evden eve nakliyat da bir numara nakliyat

 2. Ömer

  11/05/2019

  Cevapla

  Eşyaları çok titiz bir şekilde taşıdılar teşekkür ederim.

Leave A Comment

×

Hello!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize ozmuratumnakliyat@gmail.com adresine e-posta gönderin.

× Bizimle İletişime Geç.