Blog Single

06 Nis

Ankara Ev Taşıma

Ankara Ev Taşıma

Ankara Ev Taşıma işlemi özverili ve disiplinli bir şekilde yapılmalıdır. Evden eve nakliyat müşterilerimizin en çok tercih ettiği hizmetlerden birisidir. Ankara Öz Muratum Nakliyat olarak taşımacılık çerçevesinde daha titiz ve profesyonel sonuçlar sunmaktayız.Ankara evden eve taşıma konusunda uzman ekiplerimiz değerli müşterilerimize problemler karşısında çözümler sunmaktadır. Evden eve nakliyat sektörünün bütün alanlarında (evden eve taşımacılık, evden eve paketleme vb. ) faaliyet göstermektedir.Evden eve nakliyat işlemi çok hassas ve uzmanlık gerektiren bir işlemdir.Bu işlem gerçekleştirilmeden önce firmamızla irtibata geçen müşterimizin evine eksper gönderilir. Eksper eşyanın durumunu inceler ve taşıma günü taşıma sürecinin sorunsuz bir şekilde tamamlanması için gerekli olan aracın boyutunu, eşyanın paketlemesinde kullanılacak ambalajlama malzemelerin türünü ve eşya taşıma işlemini gerçekleştirecek personel sayısını belirler. Böylelikle sorunsuz taşıma sürecinin en önemli adımları atılmış olur. Evden eve taşımacılık sektörü istismar olasılığının yüksek olduğu bir sektördür. Ankara Evden Eve Nakliyat Hizmetleri olarak gücümüzü müşterilerimizden alırız. 

Ankara Ev Taşıma Hizmetinde Kalite 

Ankara Ev Taşıma çözümlerinde profesyonel olmanın boyutu tartışılmazdır. Taşınacak olan eşyaların sorunsuz olarak adresine ulaştırılması nakliyat hizmetlerinin temel unsurudur. Eşyalarda oluşabilecek en küçük bir zarar firmanın imajını zedelediği gibi aynı zamanda müşterimize sunulan hizmetten memnun olarak ayrılmamasını sebebiyet vermektedir. Nakliyat şirketimiz her zaman kurumsal taşımacılık imajını koruyup müşterilerimize gerekli taşınma koşullarını önceden hazırlayarak profesyonel evden eve nakliyat hizmeti sağlamaktayız. İşimizde profesyonel olma ve müşterilerimize güven duygusunu aşılayabilmek adına her sunmuş olduğumuz hizmet alanı içerisinde kaliteyi hedeflemekteyiz. Bu sebepten dolayı Ankara evden eve nakliyat olarak gerekli şart ve koşulları en iyi şekilde yerine getirerek, personellerimiz müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı amaçlar. Standart uygulamaları bir kenara bırakıp taşımacılık çözümlerde farklı teknikler kullanarak sizlere hizmet vermekteyiz. Nakliyatta Modern Teknolojik Yenilikler ve Çözümler Sağlıyoruz. Teknolojik yeniliklerin kullanımı ile eşyalarınız dışarıdan gelebilecek zararlı etkilere karşı korunma altına giriyor ve güvenli bir biçimde eşyalarınız taşınıyor. Günümüz koşullarında sunmuş olduğumuz her hizmette Ankara evden eve nakliye firması olarak teknolojik yenilikleri aktif olarak kullanmaktayız. 

Ankara Eşya Taşıma ve Nakliye Süreci 

Ankara Ev Taşıma süreci, öncelikle firma tarafından ücretsiz olarak yollanan eksper analizleriyle başlamaktadır. Ankara içi evden eve nakliyat yazımızdan bilgi alabilirsiniz.Eksper tarafından yapılan analiz sonrasında hem fiyat çıkarılır hem planlama yapılır, hem de taşınma zamanı belirlenmektedir. Buna göre kaliteli ve uygun bir plan yapılır, fiyat çıkarılır ve çalıştırılacak araçla eleman sayısı belirlenir.Müşterilerimize en uygun evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. Taşınma günü geldiği zaman ise eşyalar kaliteli malzemeler kullanılarak ambalajlama işlemi yapılır. Bu adımdan sonra ise eşyalarınız nakliye firmamız tarafından belirlenen adrese disiplinli,dikkatli ve profesyonel bir şekilde götürülmektedir. 

Related Posts

Comments

There are 8 comments on this post.

 1. Ankara Nakliyat Fiyatları | Bütçe Dostu Fiyatlar | Öz Muratum Nakliyat

  06/04/2019

  Cevapla

  […] şehirler arası nakliyat uzman nakliyat kadromuz ile asansörlü ev taşıma, sigortalı eşya taşıma, eşya toplama ve paketlemesini işlemlerini deneyimli […]

 2. Adem

  06/04/2019

  Cevapla

  Her şey için teşekkür ederim

 3. Nusret

  06/04/2019

  Cevapla

  Ankara ev taşıma da lider şirket.

 4. Sigortalı Taşımacılık | Ankara Nakliyat | Öz Muratum Nakliyat

  06/04/2019

  Cevapla

  […] Ankara Nakliyat olarak işimizi her zaman profesyonel yapma odaklı çalışmaktayız. Bunun için taşıma öncesi ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile eşyaların önceden analizi yapılarak size özel olarak taşıma programı hazırlamış oluyoruz. Bu sayede uygun ambalajlama ve paketleme kullanımını en iyi düzeyde olmasını sağlıyoruz. […]

 5. Koray

  06/04/2019

  Cevapla

  Evimi Dikmenden etimesgut’a taşıttım çok memnun kaldım.Kalite,ambalajlama ve taşımanın verdiği güvenle eşyalarımın taşınmasından çok memnun kaldım iyi ki bulmşum sizleri.

 6. ismail

  06/04/2019

  Cevapla

  mükemmel bir nakliyat firması ankara evden eve nakliyat özmuratum olarak

 7. Ankara Evden Eve Nakliyat | Ankara Nakliyat | Öz Muratum Nakliyat

  06/04/2019

  Cevapla

  […] sunduğumuz sigortalı nakliyat hizmetimiz ile sorunsuz nakliye hizmeti vermekteyiz. Ankara Ev taşıma hizmetine başlamadan sizlere verdiğimiz poliçeler sayesinde eşyanıza gelecek herhangi bir […]

 8. Fuar ve Organizasyon Taşımacılığı | Öz Muratum Nakliyat

  06/04/2019

  Cevapla

  […] Ankara Ev Taşıma  […]

Leave A Comment

×

Hello!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize ozmuratumnakliyat@gmail.com adresine e-posta gönderin.

× Bizimle İletişime Geç.